• standaard

Update april coronavirus

Update: 28-04-2020

Helaas zijn we genoodzaakt om onze deuren tot 20 mei (tot nader bericht) gesloten te houden.

Klik en zie de persoonlijke video boodschap Jan-Willem (directie Only Fitness).
Voor ons team en voor jullie als gewaardeerde leden een grote tegenvaller waarbij er nog langer gevraagd wordt om te denken in oplossingen, uitdagingen en creativiteit. Net zoals we de afgelopen drie weken hebben gedaan, blijven wij met ons team hard werken aan een passend aanbod binnen de mogelijkheden die we nu hebben. Wij blijven onze passie en enthousiasme hiervoor inzetten en zijn ontzettend blij met alle geduld, betrokkenheid en support die we hebben ontvangen!

Check hier wat we allemaal digitaal aanbieden, speciaal voor jou!

Nieuws

 • Noteer alvast in jouw agenda: 11 mei dat binnen sporten weer mag

  We hebben zeer goed nieuws sportlieveling, er gloort hoop.  Tijdens de ...

  Lees meer
 • Update: Nieuwe maatregelen

  Beste Only Fitnesser, Vanavond om 19:00 uur is er een nieuwe persconferent...

  Lees meer
Meer nieuws
 • Multifit-app

  Multifit-app

  Download gratis de app, en reserveer snel en makkelijk jouw training, exclusief voor Only Fitness leden

  Lees meer
 • Voorzorgmaatregelen

  100% VEILIG

  Wij garanderen ieders gezondheid. Wij letten extra op de bekende RIVM-voorzorgmaatregelen, die hanteren we bij elke training

  Lees meer
 • Actie meedoenregeling

  Meedoenregeling Tilburg

  Verzilver de Meedoenregeling nog vandaag en sport geheel GRATIS of met een kleine bijdrage

  Lees meer

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.